כיצד להתגבר על כאב רגשי

מגוון רחב של רגשות הוא ברכה, אבל יכול להיות נטל. נטל קורה בדרך כלל כאשר אנו חווים רגשות כואבים שקשה להתגבר. אלו סוגים של כאב רגשי נפוצים כאשר אנו חווים אובדן של אדם אהוב או התפרקות מערכת יחסים ארוכת טווח.
ישנן דרכים רבות להתגבר על כאבים רגשיים. דרך מצוינת היא להתבונן הכאבים הרגשיים שלנו ולאפשר להם לזרום דרכנו מבלי לתת להם לשאוב אותנו. זה יכול לעזור לנו להבין מדוע אנו חווים רגשות שליליים אלה מלכתחילה. ככל שנבין שיש לנו רגשות לכודים , כך קל יותר עבורנו לשחררם. על ידי שחרור הרגשות הלכודים שלנו, אנחנו יכולים לשחרר את עצמנו מכאב נוסף וסבל.

מה הם רגשות?

רגשות הם ביטויים של אנרגיה אשר מקודדים לתוך שדה האנרגיה של הגוף שלנו. קודי אנרגיה אלו מסונתזים על ידי האינטואיציה שלנו, מה שמאפשר לגוף שלנו להבין אותם ואשר נותן לנו את התפיסה של תחושה.
הידיעה כיצד נוצרים הרגשות שלנו חשוב לניקוי רגשות לכודים, כי כשאנחנו יודעים את סיבות השורש של רגשות הלכודים שלנו, אנו יכולים להתחיל לרפא אותם. רגשות לכודים יכולים לשבש או לחסום את זרימת האנרגיה המבטאת את הרגשות שלנו. כאשר יש לנו רגשות לכודים רבים מדי, אנו נוטים לדכא אותם ויכולים להוביל ליצירת :  קיר לב . כדי להפחית את ההשפעות המזיקות של רגשות לכודים, עלינו ללמוד כיצד להתמודד עם הפחדים שלנו, כי הפחדים שלנו הם המקור העיקרי של הבעיות הרגשיות שלנו.

רגשות לכודים -כיצד לנקות אותם

רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי הסיבה העיקרית של הרגשות הלכודים שלנו הוא חיצוני; ולכן, אנחנו בסופו של דבר מאשימים מישהו או משהו אחר על גרימת כאב לנו. האשמת אחרים לא הולכת לשחרר אותנו מאותם רגשות לכודים; לייתר דיוק, היא מייצרת רק רגשות לכודים יותר. מה שאנחנו צריכים לעשות הוא להתבונן אל תוך עצמנו כדי למצוא מה גורם לתחושה זו כלפי אותו אדם או אותו מצב. משמצאנו את הגורם הפנימי של הכאבים הרגשיים שלנו, בפעם הבאה שנחווה רגשות אלה, אנו נרגיש פגועים פחות. בסילוק הסיבות הגורמות לכאבים הרגשיים שלנו חשוב לשחרר אותנו מרגשות לכודים.

 

קהילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-o map-marker phone copyright whatsapp bubble cross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן