שישה טיפים כדי להגביר את רמת האנרגיה שלך

האם אתה זוכר את הימים שבהם יכולת לשחק במשך שעות בלי להתעייף? המשחק אז היה כל כך הרבה יותר קל בגלל שבקושי הספקת לדאוג ולהיות מותש. כיום, חציית מס' רחובות בלי לעצור ולנוח יכול להיות אתגר. אם אתה מרגיש שרמת האנרגיה שלך ירדה בהרבה מאז שנות העשרה שלך, אתה לא צריך לדאוג, כי ששת טיפים הבאים יעזרו לך להרגיש חיוני שוב כמו בימים ההם.

 

# 1: תדרים טבעיים

הידעת כי לכל התאים בגוף שלך יש חתימות תדר ייחודי שהם צריכים תדירות לתפקד כראוי? יש תדרים היכולים להשפיע על האנרגיה שלך בדרכים חיוביות או שליליות, כך שאם אתה רוצה להיות עם יותר אנרגיה, אתה צריך להבין איך התדר משפיע על הגוף שלך. לדוגמא, אנרגיות אלקטרומגנטיים מסוימות שיוצרות התקנים אלקטרוניים, כגון מחשבים וטלפונים סלולריים מכילים תדרים שאינם מסונכרנים ומתואמים היטב עם הגוף שלך. כשאתה מקיף את עצמך עם אנרגיות אלקטרומגנטיים אלה, הם יכולים להפחית באופן תדיר את האנרגיות של הגוף, ולגרום לבעיות עייפות ובריאות.

 

# 2: תרגילי נשימות עמוקות

כל נשימה שאנחנו לוקחים עושה יותר מאשר רק לספק לנו חמצן. תהליך הנשימה נותן לנו תנועה, פעימה, ורעידות, ובכך הוא נותן לנו את חיים ואת היכולת לייצר אנרגיה. רבים מאתנו אינם מבינים כי על ידי שינוי האופן שבו אנו נושמים, יכול לשפר באופן משמעותי את האנרגיה שלנו. אחת הדרכים תרגילי נשימה עמוקה להגביר את האנרגיה שלך הוא בשל העובדה כי הם עוזרים פחמן דו חמצני שחרור גוף שלך, תוצר לוואי של חילוף חומרים.
כאשר יש יותר מדי פחמן דו חמצני בגוף שלנו, זה יכול להוביל ייצור יתר של חומצה פחמתית. חומצה זו מנתק ויוצרת יוני מימן יונים ביקרבונט, ולכן מגבירים ריכוז יוני המימן בדם שלך. גידול יון מימן גורם החומציות בדם ובכדי להקטין וכפועל יוצא חמצת או דם חומצי. מדי חומצה בדם מפחיתה את רמת החמצן בגוף, מה שמוביל חוסר אנרגיה ועייפות כרונית בסופו של דבר.

 

# 3: Detox הגוף ממתכות כבדות

מתכות כבדות כגון ארסן, עופרת, כרום, כספית, קדמיום הם מזיקים מאוד לגוף שלנו. הנזק לגוף שלנו על ידי השמדת התאים ,מחלישה את תהליך חילוף החומרים ואת נוירו-השידור. זה יכול להוביל לעייפות כרונית, זיכרון גרוע, ובעיות בריאות אחרות. בשל מתכות כבדות בשימוש יותר במוצרים מסחריים, הרעלת מתכות כבדות תהיה בבעיה בריאותית נפוצה.
בכדי להפחית את הסיכון של הרעלת מתכות כבדות, יש לאכול מזונות צמחיים אורגניים יותר מכך שהם מכילים חומרים מזינים וסיבים כי הם נהדרות עבור סיוע לגוף מגמילה ממתכות כבדות. טיפול סאונה אינפרא אדום, כריות כף רגל גמילה, ועל טיפול קלאציה הם גם נהדרים עבור רעלים ממתכות כבדות. שילוב טכניקות ניקוי רעלים אלה יסייע לניקוי מרעלים ומתכות כבדות ,אז אין לך מה לדאוג תסמונת עייפות כרונית.

 

# 4: שיטות אנרגטיות

שיטות אנרגטיות נהדרות עבור איזון האנרגיה של המוח, הגוף, והנפש, שיטות יעילות מאוד להפחתת מתח והתחדשות האנרגיה שלך לרמה חדשה לגמרי. שלוש הפרקטיקות האנרגטיות הנפוצות ביותר הם רייקי, צ'י גונג, ויוגה. פרקטיקות אנרגטיות אלה מבוצעות על ידי מיליון אנשים ברחבי העולם כל היום.

 

# 5: ויטמינים מגנזיום ו- B

ויטמיני מגנזיום ו- B ידועים לעתים קרובות כמו ויטמיני אנרגיה בגלל התפקידים הקריטיים שלהם בייצור אנרגיה. מגנזיום נחשב המינרל הרביעי הנפוץ ביותר בגוף האדם והוא נחוץ בשל 300 תגובות אנזימטיות ומטבוליות. על כן מגנזיום ממלא תפקיד כה קריטי בייצור אנרגיה, בלי זה לגוף שלנו יהיה קשה מאוד ליצור תגובות כימיות כדי לייצר אנרגיה. באשר ויטמיני B, הם עובדים יחד עם הגוף שלך בכדי להגביר את חילוף חומרים, לסייע לצמיחת תאים, שיפור המערכת החיסונית, וכן שמירה על שרירים בריאים.

 

# 6: שתיית מים

רוב מי שתייה ומקורות המים בימנו אינם מכילים חומרים טבעיים אנרגטיים הנמצאים במי מעיינות טבעיים. יתר על כן, מי שתייה חסרת מינרלים מזוהמים לעתים קרובות עם מזהמי מים, כגון עופרת, תרופות תרופות, פלואוריד (פלואוריד נתרן).
רוב האנשים כבר אומנו להאמין כי פלואוריד טוב לבריאות שלהם. האמת היא כי פלואוריד הוא רעלן-נוירו והוא מזוהם עם כל מיני חומרים כימיים מסוכנים ואינו רצוי. זו הסיבה מדוע למשחות שיניים המכילות פלואוריד יש תוויות אזהרה ממשחות שיניים שאינן מופלרים אין להם. מי השתייה הוא המזוהם ביותר עם רעלים, אם אתם רוצים להגדיל את האנרגיה והבריאות שלכם, אתם צריך לשתות מים אלקליין או מים מסוננים על ידי אוסמוזה הפוכה או הטכנולוגיה מסנן פחם multistage ותוספת מינרלים.

 

קהילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-omap-markerphonecopyrightwhatsappbubblecross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן