מסע בעקבות האמונה 15.5.18

חג השבועות נקרא בשמות רבים , אך השם שמכיל את כל השמות הינו : מתן תורה.
תורה הינה רכישת כלים יישומיים לקיומנו בעולם הזה. התורה מבוססת על הרבה כלים שמטרתם היא אחת : אחדות. בכדי להגיע אל מצב האחדות הטהור והשלם של הווייתנו אנו עוברים התקלפויות ועבודת הכנה .כמו העובר שנולד כך העם היהודי "נולד" עם יציאתו ממצרים ערב חג הפסח.
מרגע הלידה נעשית הכנה של הנשמה בגוף הפיזי לשלב את הרוח בעולם המציאותי. אנו מבקשים רחמים מהבורא כי בזמן מתן תורה ישנה הזדמנות לרכוש ביטוח חיים לכל השנה. להתחבר אל אור הנשמה, אל המקור הנמצא בכל אדם.
"הבא להיטהר מסייעים בידו" האמונה היא כלי עצום מעבר למילים .אנו נקבל השראה, נתחבר אל האור ונכין את עצמנו בטקס טיהור מיוחד שיסיים את המסע.

מה מתוכנן לנו?

טיול לקברי צדיקים – בזכות נשים צדקניות

העם היהודי מיוצג כנקודת אור לעולם כולו , השיא מגיע בערב חג השבועות חג מתן תורה.
דמויות המהוות השראה גדולה להתמסרות ומסירות ילוו את המסע ביום זה כשרוחו של משה רבנו תחבק ותלווה .

08:30 יציאה בבוקר מחניון סטופ מרקט קיבוץ יגור​

10:00 איסוף תחנת הדלק צומת כנות גדרה.

11:00 קבר שמשון הגיבור – שמשון נולד אחרי התגלות מלאך לאמו העקרה ,היה שופט שניחן במתנות גבורה – לימוד על מסירות , בדידות כחלק מהמשימה והגדולה שהתלוותה אליו.

13:30 קבר הנביא שמואל - אמו חנה עקרה שנים רבות מקדישה את בנה לעבודת האל .שמואל יצר שינוי מערכתי חדש בעם ייסד את המלוכה , בשל שורשו הרוחני הגבוה חוזה את הקמת בית המקדש, מייצג את העם ומשול אחד כנגד משה ואהרון – צבא של עם אחד- הנהגה ואחדות. ​

14:30 קבר שמעון הצדיק וקברי הסנהדרין – אחרון הכוהנים מתקופת בית שני : " על שלושה דברים העולם עומד :על התורה, על העבודה ועל גמילות חסדים " הכנה לקראת עידן חדש .

16:00 קבר דוד המלך – מייסד שושלת בית ישראל , מנהיג דגול ותלמיד חכם, משורר- ספר תהילים , דמות שהתעלתה בהתמסרותו על החומר הגשמי ויסודו הרוחני גובר. איש עניו וצנוע ,מלמד אותנו על החטא והחזרה בתשובה. הכין לבנו שלמה המלך את ירושלים בסיס בית המקדש.

17:00 טקס טיהור בנקבת השילוח – נסיים עם שמחת בית השואבה , המים הכוח המטהר את הגוף אחרי האור שהעצים את הנשמה.

מומלץ להביא נעליים נוחות ובגדי החלפה למי שרוצה לטבול , נעליים להליכה במים ופנס.
כחלק מאנרגיית השיתוף והאהבה נקנח בטעימה של מאכל או מאפה שמדבר אל כל אחד מכם ומוזמן להביאו ולכבד את האחרים..
כי רק אהבה מביאה אהבה ...ואחדות מביאה שלום והחיבור אל האור מאפשר גילוי הסוד. אמן.

<s
מס' המקומות מוגבל.

קהילה

סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-omap-markerphonecopyrightwhatsappbubblecross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן