שחזור גלגולים

שחזור גלגולים הינה שיטת טיפול אפקטיבית ומורכבת ביותר אשר ביכולתה לשפר באופן ניכר את איכות חייהם של אנשים רבים ואף לפתור בעיות וקשיים רבים אשר באים לידי ביטוי ברבדים כמו הרובד הרגשי, המנטאלי, הפיזי, הרוחני ועוד. לרוב, שחזור גלגולים הופך להיות רלוונטי כאשר בן אדם מסוים מרגיש כי החיים שלו עומדים כל הזמן בפני מכשולים אשר "תוקעים" אותו ותהליכים מסוימים שהוא עובר. למשל, אם מישהו מסוים מרגיש כי החיים שלו נמצאים במלכוד נצחי בתחומי חיים דחופים כמו קריירה, משפחה, אהבה, חברות, בריאות ועוד ולא משנה כמה מאמצים הוא מפעיל על מנת לנסות לפתור אותם ואינו מצליח כלל, עליו "לעבור" שחזור גלגולים, תהליך אשר יעזור לו לקבל תשובות לכל השאלות שיש לו, תשובות אשר יעזרו לו לזהות את מקור הבעיות, הקשיים ואפילו כלים שיסייעו לו לשנות את חייו.

כיום, שחזור גלגולים הפך להיות אוניברסאלי ברמת התפוצה והמקובלות שלו – הן בקרב דתות מערביות מונותיאיסטיות והן בקרב דתות מזרחיות פגאניות. ואילו על פי הדת היהודית, כל נשמה אשר נושמת ודורכת בעולם זה הייתה כאן לפחות 500 גלגולים קודם לכן. יש אפילו גישות אשר גורסות כי כל נשמה הייתה כאן לפחות 1000 גלגולים קודם לכן. מעבר לעדויות גשמיות, ישנן אינספור עדויות ומחקרים אשר מצביעים באופן חד משמעי על קיומם של גלגולי חיים קודמים.

שחזור גלגולים – כיצד זה עובד?

מקורו של שחזור הגלגולים הינו דווקא בפסיכולוגיה הקונבנציונאלית, היכן שמבצעים טיפול דומה באמצעות חזרה לאחור בזמן (age regression) על מנת לטפל בקשיים או בטראומות מדוברים. טיפול זה מביא את המטופל לנקודת זמן משמעותית מבחינת חייו והעבר שלו, נקודת זמן שבסביבתה הוא עבר את הטראומה אשר מקשה עליו להמשיך באופן תקין וחיובי עם חייו ובאופן שהמטופל כעת יכול להסתכל עליה ולבחון אותה מנקודת מבט בוגרת ואובייקטיבית. נקודת מבט זו תאפשר לו "להשתחרר" מן הטראומה, להשאיר אותה מאחור ולהמשיך הלאה. אינספור פסיכולוגים אשר ביצעו על מטופלים שלהם חזרה לאחור בזמן דיווחו על שיתוף חוויות ועדויות מגלגולים קודמים ותקופות חיים קדומות ואחרות לחלוטין. ומכיוון שהפסיכולוגים לא ידעו כל כך כיצד להתמודד עם עדויות אלו, שיטה וטיפול אלו הפכו להיות נחלתם של מטפלים אשר זכו להיות בעלי יכולות תקשור ושחזור גלגולים.
חשוב לומר כי תהליך השחזור כלל לא נעשה במהלך מצב של היפנוזה. רחוק מאוד מכך. שחזור גלגולים נעשה על ידי הרפיה, דמיון מודרך ועל ידי כך שהמטופל מאפשר לגוף ולהכרה שלו להרפות משגרת החיים הלוחצת שלו באופן שהוא מצליח ליצור תקשורת עם ערוצים אשר חבויים בתת-המודע שלו, היכן שהצטברו כל הזיכרונות והרגשות שלו. למעשה, כל אותם זיכרונות ורגשות עוברים מגלגול לגלגול, מה שמעניק להם תפקיד משמעותי ביצירת המשמעות של המטופל בכלל ושל כל אדם בפרט. וסתם למען המחשה, אם מישהו מסוים ניהל במהלך גלגול חיים קודמת מערכת יחסים רומנטית כושלת אשר הסתיימה בכעס רב, כאב, יגון ועוד, כל אותם רגשות ימשיכו הלאה עד לגלגול הבאה ויהוו חלק בלתי נפרד מאותו אדם אשר מחזיק באותה נשמה. ואילו אותו אדם יתקשה מאוד בניהול מערכות יחסים רומנטיות כתוצאה מן החוויה הקשה והרגשות אשר חבויות אצלו בתת-המודע. טכניקת הטיפול של שחזור גלגולים אמורה לסייע בשחרור כל אותן חוויות וכאבים באופן שתשרת את המטופל ותאפשר לו להתנתק מהם ולהמשיך עם חייו באופן האופטימאלי והנינוח ביותר.

שחזור גלגולים – במה זה כרוך?

חשוב לומר שהתהליך של שחזור גלגולים כלל אינו פשוט ומעצם העובדה שהוא משחרר את המטופל מטראומות עבר, חוויות קשות, מכאובים רגשיים ועוד הוא טומן בתוכו גם תגובות ארוכות טווח. תגובות אמנם שלא קשות מנשוא אבל תגובות אשר נגזרות באופן ישיר מן הטיפול ומעצם ההבראה של הנשמה עצמה. על תגובות אלו נמנות: חולשה פיזית, עודף מרץ, כאבי ראש, כאבי גוף שונים, בעיות עיכול, חיפוש אחר תובנות ומסקנות אישיות ועוד.

קהילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-o map-marker phone copyright whatsapp bubble cross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן