תקשור

התפתחות רוחנית על תקשור ושחזור גלגולים

במסעותיי הרוחניים כמדיום ו- תקשור ע"י עולמות מעלה, חוויתי חוויות שבהם קבלתי תשובות לדפוסים, מצבים שהקשו, הקלו או משכו אותי בחיי אלה. מאום מאלה לא הכין אותי למסע החדש הזה בחיי.

כיהודייה אינני יכולה להתעלם מהפן היהודי שמלווה אותי,בהתחבטות האין סופית של העם היהודי,השוני,המהות והמתנות שניתנו לנו. במסעותיי האישיים גיליתי שרבי שמעון בר יוחאי הינו המדריך הראשי שלי,אך עדיין לא חברתי בין הדברים.
(ספר היצירה) הזוהר-ספרי הקבלה שמדברים על בריאת העולם,תמיד נראו בעיניי ערטילאיים להבנה של אישה שהתמודדה עם הקושי לשרוד ולקיים את עצמה,מלבחון איך וכיצד העולם נברא.

וכאן הפתעתי כי רבה היא:

בהתמסרותי לאנרגיית התחברות מחדש בהרשאתי וברצוני המודע להיות מחוברת אל היקום-מרידיאני היקום והפלנטה שלנו, אפשרתי ליקום להעצים ולהביא בפניי ידע חדש.
תורת הקבלה הפכה מזמן להיות תורת סוד שתרבויות שונות ורבות לאו דווקא יהודיות לומדות וחוקרות ומתחברות אל הידע העצום הנסתר, כאן נפתחה בפניי דלת לעולמות עליונים דלת של הבנות וחיבורים-כי התחברות מחדש מעבר להבנה של חיבור למרידיאני- הפלנטה והיקום הם חיבורים אל האינטליגנציה הגבוהה של היקום או לאינטליגנציה האלוהית בכבודה ובעצמה,וכאן ישנה הבהרה וחיבור מדעי פיזי לעולם הרוח ותורת הנסתר.
והכול כתוב וגלוי לפניי,וכעת לפניכם

חומר-מדע-שחזורי גלגולים

כולם מדברים על מעברי מימדים, מימד שלישי רביעי וחמישי ובוודאי ישנם עוד מימדים נסתרים.
לשמחתנו המדע כבר הוכיח את קיומו של המימד השלישי והרביעי וכעת מקבל בהוכחות ובהסברים את המימד החמישי.
מימד המאפשר לנו נגישות לידע –אינפורמציה אור וריפוי.

זוהי בשורה חדשנית-ישנה מאחר ובאנו מהבריאה יש בתוכנו את הבריאה את אותה הוויה שמאפשרת לידע זה להיות בר קיימא.
דמויי האלוהות לגוף האדם נמצא משחר הימים "בדמותו ובצלמו נברא האדם" אנרגיה היא חומר ואור=גופנו הוא אנרגיה=גוף אור- הנושא בתוכו מטענים חשמליים וריאקציות כימיות כאלה ואחרות,יוצרת תגובה חשמלית של מערכת העצבים הנשלטת ע"י המוח.
באמצעות הגוף הפיזי אנו חווים ניקוי ואיזון מאנרגיות עודפות שהצטברו בסיבים הארוכים שלנו-המרידאנים- ערוצי האנרגיה.

בסלילי הd.n.a ו-ה r.n.a עובר אור ומידע.

בכל תא ישנו הרכב מידע המעביר אינפורמציה גנטית וחיונית להמשכו התקין של התא.
כל תא הוא כמו חרוז חלול בפנים, אומרים הכול נוצר יש מאין, וגם שם האין הוא משהו, כאור שעובר בין אותם החרוזים הוא מהווה "חוט" של אור מחבר ביניהם.
כל תא הוא חרוז של אור המעביר אנרגיה בין אחד לשני ויוצר רצף של אנרגיה-אור-אינפורמציה שנמצאת בכל אחד ואחד מהם.
כל אנרגיה על גבי הפלנטה מועברת על ידי גל- תדר קול – וויברציה -תהודה לתא האחר, למקום אחר .תהודה היא האפשרות להעברת הידע והאור.
האדם יצא מן הבריאה והיה גוף אור טהור שיצא לחוות את המציאות הפיזית, עם כל למידה וחוויה מחזקת ומעצימה או לחילופין כואבת יצרה חומת הגנה אנרגטית שעטפה את גוף האור בכדי להגן ולשמור עליה. כך עם כל מציאות פיזית גלגול חדש חווה הנשמה איסוף של קליפות המגנות עליה מאותן טראומות חוויות שהביאונו למצב שבו הגוף הפיזי עטוף בצבור גופי אנרגיה החובקים אותנו מעבר לגופים אתרי אסטרלי – רגשי – שכלי – רוחני.

זוהי בעצם תיאורית גלגול הנשמה מחיים אחרים והבאת קארמה אנרגיה כזו או אחרת.
על ידי חוויתם של החיים בעולם זה היא מהווה חיבור למציאות הפיזית ובשביל להבין זאת חשוב להבין את מבנה הבריאה.
על פי הקבלה
על פי הקבלה כל דבר בעולם נוצר ונברא מנקודות, נקודה שהתווספה לה נקודה ועוד נקודה והפכה לקו, ובכדי שהקו יוכל להיות משהו-מכיל בתוכו אז כל קו התעגל לעיגול. עגול שמצא בתוכו הכלה של משהו,כל שנבחר למלא בו אותו יהיה התוכן.
ככל שהנקודה התרחבה וגדלה היא הפכה לעולם ומלואו.
גם בורא עולם החל בבריאה שהתפתחה והכילה את עולמנו – וברא עוד בריאות מסביבו -עולמות שונים והקו המחבר ביניהן מאפשר גישה לעולמות אחרים, עם הגעה לבורא עולם למקור.
אלוהים-אור האין סוף ,האדם-גוף אור ניצוץ שמגיע מאור האור סוף
כך נראה עולם הבריאה כשהאדם על כדור הארץ ודמות "האדם הקדמון "- אור האין סוף האלוהים נמצאת במרחבים האין סופיים של היקום.
הנה עץ הספירות הקבלי שמתאר את העולמות שנבראו אחד אחד עם החיבורים בניהם אל האלוהות-אור האין סוף.אנו נמצאים בספירת מלכות.

ככל שהאנרגיה יותר דחוסה בעולם היא מהווה חומר פיזי מוחשי, ככל שהאנרגיה -התודעה מתרחבת ומתרחקת מהמציאות הפיזית היא קלילה, מתרחבת ומתפשטת.
אם כן ככל שאנו במציאות הפיזית בכדור הארץ יש בנו יותר חושך וככל שאנו מבקשים להגיע ולהתחבר אל האלוהים אנו חווים הארה .

אם כך אור האין סוף הוא משהו עצום של אור אלוהי ,ואם היינו בגוף אור טהור ואספנו "קליפות" שמאטות ומכסות ופוגעות באיכות האור שבתוכנו הרי שעם כל "חוויה" –גלגול שהנשמה חווה, טראומה, כאב ועטיפה כהגנה על אותו גוף אור ,כל השלה -התקלפות של קליפה וחוויה כזו מאפשרת לגוף האור להיות בהוויה מלאה ומימוש מלא בפוטנציאל אלוהי.
כל עולמות הבריאה מחוברים בגלים ,תדרים של אנרגיה המתחברים אל האין סוף.
הדבר ניתן לעשייה על ידי על ידי גל אנרגטי שעובר וחוצה את מעגל החיים מתחבר לאינפורמציה ,למקור האלוהי ומשם להגעה לנקודה הספציפית ממנו חווה הנשמה את מקור הקליפה.כל השלה של קליפה מאפשרת קליטה וחשיפה של גוף האור שנשאר במעגל החיים ששם, והבאתו למציאות הדחוסה ולאפשר לה העצמה ואור שמתרחב במעגל החיים שבו.
התחברות מחדש The Reconnection-

וכאן התגלית החשובה של התחברות מחדש:

דר' אריק פרל הביא את אחד המפתחות החשובים המובאים בזוהר כדרך לריפוי העצמת האדם, תהליכים וחיבור מחדש של כל גופי האור של הנשמה בהווייתה המלאה.התחברות מחדש מדברת על מידע אור -אנרגיה וריפוי כאשר בתוך ה ד.נ.א. יש אנרגיה- אור תדר התחברות מחדש הינו גל שמתחבר אל האין סוף דרך הגופים השונים יוצרת מעבר בין כל עולמות הבריאה ומאפשר קליטת אינפורמציה ממהות הנשמה כפי שיצאה מן הבריאה והבאת תוכנת האם להוויה פיזית שתתממש ותסנכרן את הגופים השונים .
אי הסדר החולי הפיזי הרגשי והמנטאלי רוחני יצרו חסימות ,עיוות בזמן ועיוות בגופי העצבים בתדרי האור שנשמתנו ניזונה מהם וכעת ישנה הרשאה –גישה חיבור וקיצור הליכים המאפשר איזון וויסות וריפוי של הגוף הדחוס ביותר שלנו עד התרחבות התודעה המנטאלית רוחנית.
אנרגיית ריפוי זו ייחודית לזמן הזה שבו נתבשרנו על שינויים קוסמיים ,רוחניים-נבואות מתרבויות שונות,שינויים פיזיים בכדור הארץ ובבני האדם.הקבלה מדברת על גאולה הבשורה של האלוהות כאהבה שחובקת אותנו לאין סוף ומחברת בין כולנו כרשת אחת שלימה מפרה ומעצימה.
הרשת האנרגטית שחובקת את הקווים –מערכת האקסינל טונל אקסינל ליינז היא מערכת העצבים של היוניברס .
כל אקסינל טונל כזה הוא גל המכיל שלושה מרכיבים ראשיים של "העצב האלוהי" ,פולימר,נוירון ונוטרון.סליל המכיל תדרים שונים וכל נקודה ברשת האנרגטית היא האדם-נק' חיבור אל האין סוף האלוהי.
לכן מהירות התגובה היא במהירות האור ,כמו "ראש דוש של מקלחת" המסדרת את המטריצה העצבית ,על כן התגובות הן עצביות מידיות שחוות שינוי מיידי בפיזי ובגוף הפיזי.
הדמיית האל לגוף האדם: "בדמותו ובצלמו נברא..." מאפשרת לנו הבנה שאנו השתקפות הבריאה כהתגלמות : רסיס,ניצוץ המשתקף מהמקור (כל החושים והגופים) הפלנטה שלנו מצויה בבסיס העולמות של היצירה רק כאן במציאות הדחוסה ביותר ניתן ללמוד,להתפתח ולברוא עולמות של עשייה .כבר הוכיחו שמחשבה יוצרת –תורת הקוונטים.
אם כן המציאות הראשונה בהווייתנו הדחוסה ביותר בה מרגישים חומר היא כדור הארץ-ספירת מלכות על פי הקבלה. הנה המחשה למערכת האלוהית הנמצאת ביקום ,מיקומנו בה והחיבורים הרשתיים המחברים בין העולמות ובין בני האדם.

וכעת נמשיך בהדמיה שהיא הדמיה למערכת העצבים של האלוהות.

"לב האלוהים" נמצא במיקומו הפיזי בארץ ישראל ומשם הרגישות ,התהפוכות,המלחמות והרגשות שהיא מעלה ,הרצון לשלוט ולהילחם על "לב האלוהים" קיים בלב האנושות משחר הימים מתוך ידיעה מוקדמת להיות קרובים לאל ללב מלא האהבה והחסד.

"מוח" האל הוא תחנת כוח ראשית של האלוהות ,כל מוח של יצור אנוש הוא" קפ' חשמל ביתית " המהוה נקודת חיבור ברשת האלוהית. כל נתק בין ה"מוח" האלוהי לחיבור מרחיק אותנו ממקור ההזנה והופך אותנו "מנותקים" ממנו.

התחברות מחדש The Reconnection מאפשרת למערכת להיזכר בבניה המחודשת וב"מכות" חשמל עדינות מחברת ביניהם .

בהתחברות מחדש נערך תהליך מדויק המחבר נקודות,"עצבים" מהאדם לפלנטה ולאלוהות.
הספר מפתחות חנוך –נכתב ע"י המדען דר' ג.גיימס הורטק
המשולש -צורתו הגיאומטרית היא הבסיס הביופיזי שיוצרת איזון במערכת הלב הגוף הפיזי נתמך על ידי גלי אור רוטטים עדינים המכילים סיבי אור כמו מגנט ויוצרים בניה תקינה .חוסר איזון ואי סדר בסלילי האור יוצרים ניתוק של זרימה ונסיגה. החיבורים מאפשרים הזנה מלאה ומיקוד על מסלול האור כמו מסלול המראה ,מגדל פיקוח ונתיבים.
טבעות עגולות מסביב-ההילה ומשולשים עולים ויורדים היא המרכבה.
בהתאם לחיבורים יש נגישות לאינפורמציה המתאימה. תולעת הזמן עליה דיבר ניוטון היא בעצם הכניסה לתוך אינספור מעגלים שיוצרים את החור –חרוז....שרשרת...
מכאן ההבנה שאם אנו מחוברים לפוטנציאל ל"אדם הקדמון" אנו מוזנים ישירות מאור האין סוף. הצורה הפיר מדלית כשהיא יורדת כלפי מטה ועולה כלפי מעלה יוצרת הפעלה של רשת שעוברת ומחברת ביניהם . כמו רשת פינג פונג :הכדור נוגע ברשת –אדם קדמון מביא מידע –חולק מידע וחוזר עם המידע חזרה .

פלנטות אחרות "הורשו" לקבל גישה וחיבור מאותה תודעה מהמוח הראשי על כן הם מתקדמים בזמן בטכנולוגיה ובאפשרויות השונות . הם אלה שמלווים אותנו להתפתחות הבאה להעלות למימד הבא.כל 26,000 שנה כדור הארץ משנה זווית בהקפה על צירו, 26 =י.ה.ו.ה. שם השם.הויה כל הויה מתקיימת 26,000 שנה בטרם מקבלת אפשרות לשנות מצב תודעה ,עולמות נבנים במקביל מתכוננים לקראת הבריאה הבאה.
היהדות מדברת על הגאולה-שינוי מצב תודעה,תרבות המאיה העבירה לנו את לוח השנה עד 2012, נוסטרדאמוס, אינדיאנים ,התרבות המצרית ,הקוראן והברית החדשה מביאים גם מסרים עתידיים לתקופה זו.
אכן כולנו מגיעים מתרבויות ועולמות שונים אך דבר אחד בטוח: כולנו הגענו מאותו מקור של אור האין סוף, גוף אור המתבטא כיציר אנוש במציאות .
האם זה לא מרגש לחוות בפעם הראשונה כיצד רוח-קבלה ,חומר-שחזורי גלגולים ומדע –התחברות מחדש-רפואה מוצאים דרך לתקשר ,להעצים ולהסביר את מהותנו הקיומית.
כל אלה נתמכים על ידי הבריאה ,האלוהות ואור האין סוף.
שתהיה לכולכם התחברות חדשה מופלאה.
באהבה גדולה ותודה למדריכיי האהובים ולבורא עולם שאפשר לי להעביר לכם זאת

קהילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-o map-marker phone copyright whatsapp bubble cross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן