קורס תקשור

מהמושגים הראשונים של עולם התקשור/תקשורת אישית ובין אישית עד העלת התדר הרוחני על פי הקבלה היהודית. לאדם המבקש לראות את עולם הנסתר להבין לפתח את מיומנויות התקשורת בעולם הפיזי והרוחני! קורס תקשור של ד"ר סיגלית גוסטר:

הנכם מוזמנים לקורס עם חוויה רוחנית נפלאה!

מה נלמד בקורס?

קבלת החלטות!

מי מאיתנו לא צריך מדי פעם עזרה בקבלת החלטות? נלמד לחזק ולנהל את תהליך קבלת ההחלטות, להגיע ממקום של תמיכה וביטחון ועד לפתרון בעיות בכלל.

תקשורת בין אישית!

תקשורת בין אישית יעילה היא אחד מן הכלים החשובים ביותר ביום יום של כל אחד מאיתנו. נלמד את יסודות התקשור, לתקשר עם עצמך, עם הסביבה, המשפחה, לתקשר בעבודה וגם עם פקח החניה או בדייט מאתגר.

ביטוי עצמי!

נלמד לזהות את מקורות הקושי ולנטרל אותם. כך נוכל לפתח כישורי התנהגות עם ביטחון עצמי, תוך ביטוי אישי יעיל המאפשר תקשורת פתוחה, בונה הממשת את העצמי שלי ואת רצונותי.

מודעות עצמית!

מעל הכל נלמד להיות מודעים לכח וליכולות שלנו. נלמד להשתמש בהם, להכיר את העצמי שלי, לחזק את התכונות הטובות שלנו ולשולט בתכונות הפחות טובות שלנו.

״ בכל אדם טמונה היכולת לתקשר , ו"לעורר" את יכולותיו להתחבר אל מקורות העוצמה שבתוכו ״

מטרת הקורס

  • להכיר את המימד הרוחני ולחבור אליו
  • לפתח מיומנות התקשור הקיימת בכל אדם
  • לקבל הכוונה מהעולם שמעבר
  • לרפא את עצמנו ברמה הרגשית,רוחנית פיזית ומנטאלית
  • להיחשף לטכניקות ריפוי ממקורות ותרבויות שונות

אודות הקורס

10 מפגשים מרתקים של הבנת המושגים הראשונים בעולם הרוח.
מהי הילה? נשמה? עולם הרוחות והנשמות השוכנות בו ,טיהור אנרגטי, חיבור למדריך הרפואה, קבלת מסרים במגע,תמונה ומהיקום..כל זאת במסע התפתחותי מרגש!

10 מפגשים אינטימיים של עד 10 אנשים בקבוצה. כל שיעור מובנה בשני חלקים החלק הראשון למידה עיונית ,החלק השני יהיה מדיטציה ועבודה מעשית בכיתה ומחוץ לה.

לכל אדם המבקש לשפר את איכות חייו וסביבתו וחיזוק ההתפתחות האישית בכל רובד. כמו כן הקורס מיועד לכל אדם המבקש להתפתח רוחנית ולרכוש מיומנויות לטיפול באחרים.

מה מקבלים?

חוברת הדרכה עם דיסק מדיטציות

תעודת סיום מטעם ״דרך הרוח״

סיגלית גוסטר

סיגלית גוסטר P.H.D​

ד"ר לרפואה משלימה, קארמה תרפיסטית. קארמה וגורל היכן חלקכם? הכל צפוי והרשות נתונה. היום יותר מאי פעם רואה הרפואה הקונבנציונאלית קשר בין הגוף לנפש ומבינה שכאשר אדם חווה שמחה הוא מקרין זאת על גופו. לכל מחשבה שעולה בנו יש תדר המשדר אות לגוף המקיים את התוצאה של המחשבה. החיבור הוא מתבקש ולא ניתן להפריד בין מימדי : נשמה-נפש-גוף.מנהלת מרכז "דרך הרוח", יוצרת קורס "הילינג בשחזורי גלגולים"- לזכור ולהבריא, קורס המשלב יהדות ופסיכותראפיה, קורס "תקשור/תקשור קבלי" - קורס המחבר בין עולם הרוח והקבלה, מטפלת מוסמכת בתחום. מנחת פסטיבלים, מרצה להתפתחות אישית ומודעות עצמית

היכן?

הקורס יתקיים בקליניקה של ד״ר סיגלית גוסטר, יגאל אלון 39, קרית טבעון.

מתי?

הקורס יתחיל ב27/2
ויתקיים בימי שלישי בערב
בין השעות 18:30-21:30

מפגשים?

10 מפגשים שבועיים של קבוצות קטנות,
* עד 10 אנשים

"הרגש הוא כלי קיבול להוויה האינסופית המופלאה וכלי רב עוצמה להתפתחות הנשמה"

בוגרי הקורס ממליצים

השאירו שם וטלפון ואחזור אליכם עם כל הפרטים

שימו לב – המפגשים מאוד אינטימיים, נוגעים ומפתיעים, לכן מספר המקומות מצומצם מאוד!