מרפאת חוצנים

רוצה לשמוע עוד?

צרו קשר

טיפולי הילינג של הילרים וישויות מתקיימים כבר שנים רבות. טיפולים עם חוצנים (מרפאת חוצנים) מתקיימים בערך משנת 1995.

ההילר- המטפל משמש כמכשיר תמסורת של אנרגיות מממד הישויות לממד הפיזי.

השדה האנרגטי של האדם קרוב לממד האנרגטי של הישויות וכך מסוגל ההילר להתמיר אנרגיה מעולם הישויות לעולם הפיזי.

החוצנים הן ישויות הבאות מממדים אחרים ביקום. הם מביאים איתם סוג של ידע טכנולוגי, רפואי, מהמתקדמים ביותר על פני כדור הארץ והרבה פעמים עוד בטרם מתקיים תהליך ריפוי שכזה בפיזי.

החוצנים מגיעים מכוכבים שונים לעבודה על פני כדור הארץ. ניתן לקרוא להם צורת חיים אינטליגנטית ביותר על פני היקום.

מחקרים מדברים יותר מאי פעם על קיומם של חיים אחרים בפלנטות אחרות.

אנו כבני האדם מתקשים בקבלת אינפורמציה הנראית לנו הזויה ,תמוהה ובלתי אפשרית כמציאות קיימת. למרות שכל אינפורמציה הנמסרת ע"י בעלת אוב, רב מקובל, נביא תתקבל בברכה ובלי ספקות, אינפורמציה שמגיעה דרך החוצנים מתקשה להתקבל כחלק נוסף מאותו ידע לו אנו זוכים. לרוב החוצנים יש מבנה כללי הדומה לבני אדם: שתי ידיים, ראש, שתי רגליים.

מרפאת החוצנים הקיימת בקליניקה מורכבת ממגוון של ישויות חוצניות מתרבויות שונות ביקום המגיעות אלינו לסייע בריפוי : רגשי –נפשי מסייעים ל"מחיקת " זיכרונות מיותרים כואבים שהנם במחשב האישי שלנו-המיינד .

וריפוי פיזי ממחלות קשות, חולי שהרפואה הקונבנציונאלית הרימה ידיים, ובטח סיוע בריפוי במחלות שונות הקיימות בעולם.

חשוב לציין שאין בהגעה למרפאה –טיפול וסיוע על ידי ישויות חוצניות המלצה להפסיק כל תהליך רפואי ,תרופות או התעלמות ממצב קיים. אין המלצה שלי כמטפלת ומסייעת בהעברת המסריםריפוי לא כרופא ולא כבעלת ידע רפואי בתחום.

מאחר וההבנה שיותר טוב יכול להיות ויש סיכוי לשיפור במצב ובאיכות החיים החוצנים מהווים סיוע נוסף מהבריאה לאפשר החלמה וריפוי. על כן תתקבל החלטה בשיתוף המטופל בדבר יכולות או אי יכולות החוצנים לסייע במצב זה או אחר.

חשוב לדעת : מאחר והכול מתחיל ברמה של מחשבהרגש נשמה קארמה ישנה הזדמנות מצוינת לשחרר את הדפוס והמחלה בד בבד בשילוב הטכניקות השונות לסייע לאדם בהחלמתו.

ישנם מקרים רבים של עבודה משותפת שהביאו את האדם לריפוי מלא או חלקי ככל הניתן כשההבנה שכל החולי הינו פסיכוסומתי או קארמתי .

דוגמאות לריפוי חולי/בעיה רפואית:

  • בעיות פוריות.
  • בעיות ברכיים-סחוס שחוק .
  • מחלת סרטן –תלוי בזמן ההגעה של האדם.
  • טפילים בגוף.
  • בעיות גב .
  • ערמונית.
  • בעיות רגשיות –נפשיות (תלוי במצב המטופל אם ניתן בכלל)
  • עיניים.  ועוד....

אין הבטחה לריפוי. אין מס' טיפולים קבוע לריפוי. בדיקה ראשונית תהיה אבחנה של החוצנים וסיוע של טיפול גם מרחוק. כל הטיפולים יהיו מגובים בהרגשתו של המטופל ,בהקלה, כאב שיפור או שינוי. בהתאם לכך ימשכו הטיפולים הבאים.

האדם המטופל הינו האינדיקציה לשיפור החוליהכאב בגופו.

טיפולים נוספים

פסיכותרפיה קארמתית

איחוד כל רבדי התודעה- הגוף והנשמה של הווייתנו מעניקה הזדמנות לריפוי ושלימות בחיינו. על פי הקבלה ישנם חמישה רבדים לנשמה המצויים בתוך ומחוץ לגוף הפיזי . נשמה גרעין אור שהינו חלק מאנרגיית האם - השכינה כלי פעיל המחובר למקור- לבריאה ונמצא בכל יצור המבטא את האלוהות , תודעה , נוכחות וניצוץ אלוה ממעל ובאדם נזר […]

ערבי רווקות ערבי חברה

אם אתם מתחתנים...מבקשים ערב מיוחד וחוויתי משולבים בו סיפורים מן החיים , הפעלה , קלפי מסרים ,מדיטציה ומסרים אישיים הכול בהתאם לצרכים האישיים.

סדנאות וימי עיון

כל נושא בפרופיל  הינו בסיס של יום עיון חוויתי   הרצאה סדנא עד 40 איש. העצמה אישית כל אחד בנפרד ועבודה בקבוצות.

פאנג שווי

פאנג שווי היא שיטה סינית עתיקה המאפשרת לסדר ולארגן את הבית בצורה התומכת ומשתלבת עם הטבע והיסודות הקיים בו לייצור סינכרוניזציה בין היקום לאדם ולסביבה. לאפשר תמיכה והעצמה מרבית לשוכני הבית ומימוש מלא הפוטנציאל בכל תחומי החיים. בריאות, משפחה, קריירה , התפתחות אישית רוחנית ,זוגיות ושפע. כיצד נכניס לחיינו אלמנטים ממגנטים ומעצימים את תחומי חיינו […]

טיהור בית

אנו משקיעים רבות בטיפוח הבית שלנו ,כלים נאים ,מנקים ,מסדרים ולא פעם חשים עומס כלשהו בבית, תחושה של אי נוחות ,תחושה של כבדות שמשהו תקוע לא זורם ..,חסר חיים .לא פעם האנרגיות הסובבות אותנו נכנסות אלינו הביתה מבחוץ אם על ידינו ובעיקר על ידי אנשים זרים. בכדי לאפשר זרימה תקינה ,מלאת חיות ,נינוחה ומפרה  אנו […]

עין הרע

משכבר הימים ישנה מודעות לאנרגיה שלילית הנכנסת לחיינו לא תמיד אנו מזהים את מקורה ולרוב רק דרך אירועי החיים החוזרים ונשנים בצורה שלילית או פוגעת אנו מגלים שיש פגיעה בנו. תהליך המזהה את "מקור הפגיעה" ,נסיר אותה ננקה ונאפשר התחדשות אנרגטית בגוף ובנשמה. עין הרע - מאחר וגופינו הינו שדה אנרגיה אלקטרומגנטי הוא קולט ופולט ..נמצאים […]

לכל הטיפולים
סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-o map-marker phone copyright whatsapp bubble cross

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן