שטיפה אנרגטית

רוצה לשמוע עוד?

צרו קשר

שיטה אבחנתית וטיפולית שמתייחסת לאדם כמהות רוחנית ייחודית המורכבת מגוף, נפש ונשמה שניתן להגדירם במונחים מדעיים המתבססים על רעיונות ומונחים הקיימים בפיסיקה הקוואנטית.

ייחודיות השיטה היא בעובדה שהיא מגדירה בצורה ברורה ומלאה את הקשר בין משבר נפשי לאיבר פגוע, בנוסף לקשירת אופן התגובה למשבר עם סוג המחלה המסוים המופיע באיבר, המשויך אנרגטית למשבר. בצורה זו, ניתן להבין את מהות המשבר על ידי התבוננות במחלה ולזהות את סוג התגובה הנאות לטיפול במשבר.

גוף האדם בריא כאשר אנרגיה זורמת בין בקטבים באופן חופשי, בקצב של ארבע שלבים

הלב פועם בקצב נכון. שרירי המעיים מפנים פסולת. דם זורם לאיברי המין. זרעים מפרים ביציות. הרחם מתכווצת ותינוק מגיח לאוויר העולם. הסדר הטבעי פועל כל עוד זורמות האנרגיות בחופשיות בין שני הקטבים, אבל כאשר מסיבה כלשהי נגרמת חסימה אנרגטית, או כאשר אנרגיה זורמת בניגוד לכיוון בעל מטען חיובי, וממעטפת, שלה מטען שלישי.

כאשר הקוטביות בין שני המטענים פועלת כהלכה, זורם לתא חמצן ומתבצעת בו פעולת חילוף החומרים.

לעומת זאת, כאשר נוצר קצר בזרימת האנרגיה, זרימת החמצן לתא משתבשת וחילוף החומרים נעצר.

דר' נאדר בוטו קרדיולוג בכיר ומצנתר במרכז הרפואי רבין פיתח שיטת טיפול ייחודית ,המבוססת על טכניקה טיפולית הנקראת "שטיפה אנרגטית"

שיטת ד"ר נאדר מבוססת על שני תהליכים עיקריים:

  1. שיטת איבחון הנשענת על הקשר בין משבר נפשי וחסימה אנרגטית במקום ספציפי בגוף, ועל השימוש בחוש השביעי וטכניקת העפעוף שדרכה ניתן לאבחן לא רק החסימה האנרגטית אלא גם המשבר הנפשי שגרם לחסימה ואת השנה בה התרחש המשבר. שיטת הטיפול שנקראת "שטיפה אנרגטית" ,שבמהלכה מתבצע שחרור גופני אנרגטי ונפשי בו זמנית.
  2. שחרור החסימות האנרגטיות שנוצרו בעקבות משברים נפשיים וחידוש זרימת האנרגיה מרפה את האיברים הלקויים ומקנה למטופל אושר פנימי.

מטרת השטיפה האנרגטית לחדש את זרם החיים בגוף בין שני הקטבים העיקריים  (הראש וכפות הרגליים) באמצעות פתיחת מרכזי האנרגיה (הצ'אקרות), והזרמת אנרגיה לאורך המרידיאניים והאיברים.

במהלך השטיפה האנרגטית, משתחררת אנרגיה רגשית עצורה המתבטאת בצורת בכי, צעקות וצחוק עד הופעת רעד, המצביע העל מעבר אנרגטי רציף בגוף.

חשוב לציין שבמהלך הטיפול כולו מצוי המטופל בהכרה מלאה, מודע לכל מה שקורה לו ומסוגל לזכור לאחר מכן את הפרטים שעלו.

הטיפול הינו בן כשעה ומאפשר לגוף להתנקות לשחרר ולפתוח חסימות,עכבות מהתת מודע אל המודע .
התוצאה היא מיידית .

כל מטופל שעובר שטיפה אנרגטית יכול, בעזרת הדרכה נכונה, לבצע שטיפה עצמית לפני השינה. מדובר בטכניקה פשוטה שמטרתה למנוע הצטברות מתחים בגוף ולאפשר טעינה לילית, המעניקה תחושה של שחרור, בריאות ועוצמה בבוקר שלמחרת.

למי מיועד הטיפול ?

ריפוי ממחלות קיימות ,כל אדם אשר חש נפילת מתח בגופו ,בנפשו .אדם הרוצה לנות את עצמו ,להתייחס לעצמו ולאפשר חיים תקינים מלאי חיוניות ועצמה .
במשפט אחד : להטעין מצברים ולשחרר חסימות ומחלות.

טיפולים נוספים

פסיכותרפיה קארמתית

איחוד כל רבדי התודעה- הגוף והנשמה של הווייתנו מעניקה הזדמנות לריפוי ושלימות בחיינו. על פי הקבלה ישנם חמישה רבדים לנשמה המצויים בתוך ומחוץ לגוף הפיזי . נשמה גרעין אור שהינו חלק מאנרגיית האם - השכינה כלי פעיל המחובר למקור- לבריאה ונמצא בכל יצור המבטא את האלוהות , תודעה , נוכחות וניצוץ אלוה ממעל ובאדם נזר […]

ערבי רווקות ערבי חברה

אם אתם מתחתנים...מבקשים ערב מיוחד וחוויתי משולבים בו סיפורים מן החיים , הפעלה , קלפי מסרים ,מדיטציה ומסרים אישיים הכול בהתאם לצרכים האישיים.

סדנאות וימי עיון

כל נושא בפרופיל  הינו בסיס של יום עיון חוויתי   הרצאה סדנא עד 40 איש. העצמה אישית כל אחד בנפרד ועבודה בקבוצות.

פאנג שווי

פאנג שווי היא שיטה סינית עתיקה המאפשרת לסדר ולארגן את הבית בצורה התומכת ומשתלבת עם הטבע והיסודות הקיים בו לייצור סינכרוניזציה בין היקום לאדם ולסביבה. לאפשר תמיכה והעצמה מרבית לשוכני הבית ומימוש מלא הפוטנציאל בכל תחומי החיים. בריאות, משפחה, קריירה , התפתחות אישית רוחנית ,זוגיות ושפע. כיצד נכניס לחיינו אלמנטים ממגנטים ומעצימים את תחומי חיינו […]

טיהור בית

אנו משקיעים רבות בטיפוח הבית שלנו ,כלים נאים ,מנקים ,מסדרים ולא פעם חשים עומס כלשהו בבית, תחושה של אי נוחות ,תחושה של כבדות שמשהו תקוע לא זורם ..,חסר חיים .לא פעם האנרגיות הסובבות אותנו נכנסות אלינו הביתה מבחוץ אם על ידינו ובעיקר על ידי אנשים זרים. בכדי לאפשר זרימה תקינה ,מלאת חיות ,נינוחה ומפרה  אנו […]

עין הרע

משכבר הימים ישנה מודעות לאנרגיה שלילית הנכנסת לחיינו לא תמיד אנו מזהים את מקורה ולרוב רק דרך אירועי החיים החוזרים ונשנים בצורה שלילית או פוגעת אנו מגלים שיש פגיעה בנו. תהליך המזהה את "מקור הפגיעה" ,נסיר אותה ננקה ונאפשר התחדשות אנרגטית בגוף ובנשמה. עין הרע - מאחר וגופינו הינו שדה אנרגיה אלקטרומגנטי הוא קולט ופולט ..נמצאים […]

לכל הטיפולים
סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-o map-marker phone copyright whatsapp bubble cross

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן