יתרונות תרגילי נשימה

כל נשימה שאנחנו לוקחים עושה יותר מאשר רק לספק חמצן: תנועה, פעימה, ורעד. בשל אלה, מחזור הנשימה מעניק לנו את החיים ואת היכולת לשאוף את האנרגיה של אימא אדמה, נותן לנו את האנרגיה החיונית לשרוד ולעשות את העבודה. אנרגיה חיונית זה מאוחסנת במולקולת החמצן.

יתרונות בריאות ואנרגיה של תרגילי נשימה

תרגול תרגילי נשימה בטבע הוא חשוב יותר מתמיד, בשל אורח חיים המלחיץ והלא בריא שלנו. תרגילי נשימה אלו יכולים להפחית את ההשפעות המזיקות של הלחץ. יתר על כן, הם יכולים למנוע מתח מגרימת בעיות רגשיות ונפשיות. בעיות בריאותיות נפוצות הקשורות ללחץ קיימים בהפרעות אכילה, סמים התמכרות לאלכוהול, הערכה עצמית נמוכה, ועייפות.
מלבד הפחתת ההשפעות המזיקות של מתח, תרגילי נשימה נכונים בטבע יכולים למנוע הצטברות פחמן דו חמצני (CO2) בגוף שלנו. הגוף משחרר CO2 בתהליך חילוף החומרים.

תרגילי נשימה נהדרים עבור הגברת האנרגיה שלנו.

תרגילי נשימה נהדרים להגדלת רמות החמצן בגוף שלנו , בעיקר עבור הגדלת האנרגיה והבריאות. עדיף לתרגל תרגילי נשימה בחוץ באזורים שיש הרבה וצמחייה. התמונה הבאה היא דוגמה מצוינת של מקום שליו מוקף עם יצירות של הטבע לתרגל תרגילי נשימה. הימנע לתרגל אותם בערים גדולות שיש זיהום אוויר.

בכדי לשפר את היתרונות הבריאותיים של תרגילי נשימה, יש לשלב אותם עם טכניקות גישור כגון : טאי צי' ,צ'י קונג, מדיטציה, דמיון מודרך. פעולה זו תסייע לכם להירגע עוד יותר, מה שיקל עליכם להתחבר בגוף ובנפש אל הטבע.

 

קהילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-omap-markerphonecopyrightwhatsappbubblecross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן