קורס תקשור

מהמושגים הראשונים של עולם התקשור/תקשורת אישית ובין אישית עד העלת התדר הרוחני על פי הקבלה היהודית. לאדם המבקש לראות את עולם הנסתר להבין לפתח את מיומנויות התקשורת בעולם הפיזי והרוחני! קורס תקשור של ד"ר סיגלית גוסטר:

הנכם מוזמנים לקורס עם חוויה רוחנית נפלאה!

סיגלית גוסטר

סיגלית גוסטר​

למי שלא מכיר

קארמה תרפיסטית. קארמה וגורל היכן חלקכם? הכל צפוי והרשות נתונה. היום יותר מאי פעם רואה הרפואה הקונבנציונאלית קשר בין הגוף לנפש ומבינה שכאשר אדם חווה שמחה הוא מקרין זאת על גופו. לכל מחשבה שעולה בנו יש תדר המשדר אות לגוף המקיים את התוצאה של המחשבה. החיבור הוא מתבקש ולא ניתן להפריד בין מימדי : נשמה-נפש-גוף. מנהלת מרכז "דרך הרוח", יוצרת קורס "הילינג בשחזורי גלגולים"- לזכור ולהבריא, קורס המשלב יהדות ופסיכותראפיה, קורס "תקשור/תקשור קבלי" - קורס המחבר בין עולם הרוח והקבלה, מטפלת מוסמכת בתחום. מנחת פסטיבלים, מרצה להתפתחות אישית ומודעות עצמית

״ בכל אדם טמונה היכולת לתקשר , ו"לעורר" את יכולותיו להתחבר אל מקורות העוצמה שבתוכו ״

מה נלמד?

קבלת החלטות! מי מאיתנו לא צריך מדי פעם עזרה בקבלת החלטות? נלמד לחזק ולנהל את תהליך קבלת ההחלטות, להגיע ממקום של תמיכה וביטחון ועד לפתרון בעיות בכלל.
תקשורת בין אישית! תקשורת בין אישית יעילה היא אחד מן הכלים החשובים ביותר ביום יום של כל אחד מאיתנו. נלמד את יסודות התקשור, לתקשר עם עצמך, עם הסביבה, המשפחה, לתקשר בעבודה וגם עם פקח החניה או בדייט מאתגר.
ביטוי עצמי! נלמד לזהות את מקורות הקושי ולנטרל אותם. כך נוכל לפתח כישורי התנהגות עם ביטחון עצמי, תוך ביטוי אישי יעיל המאפשר תקשורת פתוחה, בונה הממשת את העצמי שלי ואת רצונותי.
מודעות עצמית! מעל הכל נלמד להיות מודעים לכח וליכולות שלנו. נלמד להשתמש בהם, להכיר את העצמי שלי, לחזק את התכונות הטובות שלנו ולשולט בתכונות הפחות טובות שלנו.
ועוד הרבה הרבה מאוד...

"הרגש הוא כלי קיבול להוויה האינסופית המופלאה וכלי רב עוצמה להתפתחות הנשמה"

חברים מספרים

היתה לי הזכות להכיר אותך וללמוד ממך,מאוד בולט אצלך הרצון ללמד ולהעביר ידע לאחרים. אור נשמתך בהחלט נרשם גם בי...

יאיר אהרונסון

סיגלית היקרה, תודה מקרב לב על הנתינה והעשייה, שמחנו לפגוש אותך בכל פעם וליהנות ממעשייך ואישיותך. כן ירבו כמותך

נערות וצוות מע"נה-אור יהודה

לסיגלית היקרה , תודה על ההקשבה וההבנה,על העקשנות וההתמדה על החיבוק והנשיקה,החיזוק והערכה קבלתי המון כוחות ואמונה ביכולתי תודה מכל הלב

בלה- קריית אתא

על רגעים של התרוממות הרוח קלוף הקליפות ,חיפוש האני שבצבץ לו בציר הזמן על כל אלה ועל אהבתך לאהבה ולכל אשר יד לו או לה בה אני מודה ומחבק לך.

שמעון - כמון
סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-omap-markercheck-circlephonelong-arrow-downcopyrightwhatsappbubblecross

Pin It on Pinterest

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן