סיגלית גוסטר

סיגלית גוסטר

אני בראש ובראשונה אמא ל -5 בנות מדהימות.

ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום.
ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.

עד לפני כ-14 שנה הייתי אישה דתייה, שומרת מצוות, מחפשת את ההדרכה האלוהית וחיפשתי שם תשובות. לצערי הרב נחלתי אכזבה רבה בראותי כי התשובות הן בנו בני האדם, במעשינו, באמירותינו בכנות הפנימית המחברת כל אחד ואחד לאני הפנימי שבו.
מגיל צעיר מאוד הידיעה כי אינני לבד וזוגות עיניים מביטות בי ליותני, רק אז הפכתי אותן למשחק של דמיון כך ידעתי לפרש זאת .

החיבור תמיד היה למשהו אחר. לא ידעתי מה זה רק האמנתי שהוא קיים. חיפשתי מענה לבעיות המתגלמות בהרבה בתים ויוצרים מסה של כאב, אכזבה ואובדן של ילדות. נאחזתי בכבלי הדת ובבן זוגי דאז כאילו אין מעבר.
המחיר היה כבד –חוויתי את אובדן ביתי השלישית, כמעט אבדה שפיותי, דעתי והשאלות החלו לנקוב בתוכי! אט אט הכתה בי ההכרה..

האמת לא תלויה בשום גורם ודבר –רק בעצמי,ובסופו של דבר בבורא עולם, בכח העליון באופן ישיר ללא מתווכים ותנאים. קצתי בחיי השקר ההסוואה העלבונות והאכזבה והחלטתי לקחת אחריות על חיי.
אך כאילו לא די נאלצתי להמשיך בחיי ללא בנותיי, כאשר הן נשארו עם אביהם לגור, ואני נלחמתי על שפיות דעתי בשנית. ללא תמיכת משפחה, כי אם חברים מדהימים שעטפוני לאורך כל הדרך (יש מלאכים טובים בדרך...) החלתי במסע של חיפוש עצמי והבנה, ללמוד להיות ראויה לאהבה, לכבוד, וזה לא פשוט בימנו, כך הכרתי את בן זוגי היום-המלאך הפרטי שלי!

אני משתפת אתכם כי גם כשהכול נדמה שחור וקודר.. ואין .. אין מוצא.. מגיעה קרן אור ונושאת אותנו על כפיים.
זמן מה לאחר נישואינו ניגשתי לטפל אצל חיה לוי מטפלת ע"י חוצנים האמת אלמלא סיפרו של אדריאן דביר ז"ל היה הדבר בעיניי תמוה ומפחיד,אך אמרנו מה יכול להיות?!

סבלתי מסחוס שחוק בברכי הימנית וזה היה ניסיון לפני ניתוח קונבנציונאלי, התחלתי לחוש דקירות, רעש מוזר –כמו מסור, חשבתי שהשתגעתי באמת הפעם. התחלתי לשאול אותם שאלות ולשאול את חיה את אותן השאלות התשובות היו זהות. ברכי נרפאה והייתה כחדשה. ומשהו מפעים ניעור בי בפעם האחרונה בה הייתי אצל חיה שיתפתי אותה בבריאותו של בן זוגי והיא ביקשה מה"חברים"(החוצנים חברים של ממש בעיני) לבדוק אותו, הם שלחו אותנו מיד לבדיקות דם הם ידעו ולא רצו לומר באותו הרגע –לבעלי היה סרטן. לתאר את המסע מאיר עיניים, מרגש ומלא הבנות שהתחברו בו זמנית גם ללימודים שהחלנו בהם יחד .
בן זוגי ואני למדנו אצל זוג מורים מדהימים מיפו אותם מורים שאדריאן ז"ל וחיה למדו בעבר. החיבור היה מידי בהבנה, בראיה, מסרים, ישויות החלו לתקשר, נפטרים באו להעביר מסרים וכמובן בעלי החלים בזמן שהפתיע אפילו את הרופא המטפל שחשב שטעה באבחנה .

תוך כדי הלימודים נגעתי בכל תחום שרק יכול היה ל"האיר" ולהעיר תובנות נוספות,וכך נקלעתי "במקרה " לערב הדגמה –שחזור גלגולים: שבה שאלתי שאלה פיזית לחלוטין: מהיכן הפחד מנחשים? פחד מזעזע...שלא הניח לי.
חוויתי את החוויה הראשונה שהסבירה לי דברים, אירועים הקשורים לבנותיי היקרות, הבנתי פתאום ששום דבר לא מקרי ויש סיבה: פגעתי בילדים בעבר וכעונש נזרקתי לבור מלא נחשים שם חוויתי את המוות ע"י הכשת הנחשים.
בין אותן דמויות בהם פגעתי זיהיתי את דמויותיהם של :אימי, בעלי לשעבר, אחי ועוד... וההסבר ניתן: הלמידה פה היא דרך חוויה, עד שלא תחושי כאב של אובדן ילד, כמעט אובדן ילד (ביתי השנייה עברה ניתוח לב פתוח בגיל 3) רחוקה מהילדים שלי,מושפלת לבד.
ה"אסימונים" נפלו בקצב מסחרר ואני רציתי לדעת עוד ...שאלתי חקרתי "התגלגלתי" עם שאלות... ביקשתי סליחה מאותן נשמות ומבורא עולם שהתיימרתי להרהיב עוז ולקחת את מקומו...

כן חברים מסע ארוך ,קשה מלתאר ולשתף הכל על עמוד אינטרנט אחד. אך-אחרי שנתיים בנותיי שבו אליי, נולדו לי עוד שתי בנות וחוויתי את המתנה היפה בעולם: האימהות במלואה. נכון שלוקח זמן עד שדברים קורים,אך אנו צריכים להצהיר שאנו רוצים בשינוי , בעשייה ובלקיחת אחריות, אין אדם שימלא את מקומינו!.
לימדתי במכללה ללימודים רוחניים : תקשור ותקשור עם מלאכים. ובשנת 2008 התוודעתי לראשונה לספר מפתחות חנוך –ספר הידע. ספר אשר הינו צופן מתוקשר ע"י המדען דר' ג.גיימס הורטק.
בספר זה התחברתי כל כך לאנרגיה שביקשתי מבורא עולם שישלח לי שליח להתחבר אל האנרגיה העוצמתית והמרגשת אותה חוויתי בספר. והנה לא חלף זמן רב וחברה מקסימה הזמינה אותי למסיבת עיתונאים בה דר' אריק פרל רופא כירופרקט שדיבר על: התחברות מחדש-The Reconnection -הרגשתי שאני בבית האנרגיה
היתה קסומה אוהבת ומחברת כל כך שהשתתפתי בסמינרים של דר' אריק פרל בארץ.

החוויות הועצמו ,המסרים שהתקבלו הפכו להיות בתובנות עמוקות יותר ובהסברים על מבנה הבריאה, הקבלה .

מסייעת לכל נשמה שרוצה לחבור אל עצמה היקום והאלוהות. מטפלת ברובדי הגוף, נפש נשמה בהתחברות מחדש למהותה.
פעם שאלתי את הישויות מדוע צריך לחוות כ"כ הרבה כאב צער עד שמגיעים להכרה ולהבנה הזו? תשובתם הייתה כי אלמלא כך איך תחושי קבלה מלאה ללא שפיטה לכל אדם עם מה שיביא איתו?! חווית כל סוג של כאב בכדי לא לטעות ולעזור לאחרים להראות שיש דרך ,שיש קרן אור. ואלוהים תמיד פה לשאת אותנו על הידיים. אז האמינו.
אני ההוכחה שמתוך תהום הנשייה נשלפה נשמתי לחיים חדשים מלאי אור ואהבה. תודה לכם על ההקשבה, ולו רק הצלחתי לרומם, לעודד, לתת הבנה קטנה לאחד מכם . מילאתי את ייעודי.
לא בכדי: "קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת" (תהילים)
אמן.

שלכם.סיגלית גוסטר.
סיגלית גוסטר

מי אני?

בראש ובראשונה אני אמא ל -5 בנות מדהימות!
ולא בכדי מציינת אני זאת, הם היו הסיבה, הגורם, המהות האמיתית של נשמתי כשהחלה בדרך של שינוי, אלמלא הן לא יכולתי להיות פה היום. ע"י בחירתן בי כאמא - הן אפשרו לי ללמוד ולהתפתח,לכאוב, להרגיש ולהשתנות.
2019 סיגלית גוסטר
Digital Workshop
Powered by Simply
envelope-o map-marker phone copyright whatsapp bubble cross

Pin It on Pinterest

Share This
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram דילוג לתוכן